Prehome (2.0.7) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Other
ps: نور

en: - Select -
ps: - غوره -
