Prehome (2.0.7) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Other
uk: Інше

en: Changed
uk: Змінено

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
