Prehome (2.0.4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Other
af: Ander
