Prehome (2.0.6) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Other
hi: अन्य

en: Changed
hi: बदल गया

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
