Prehome (2.0.4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Other
ro: Altele

en: Changed
ro: Schimbat

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate
