Prehome (2.0.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: View mode
sr: Врста приказа
