Prehome (2.0.4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
