Prehome (2.0.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Other
ug: باشقا
