Prelinker (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Description
el: Περιγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Domain
el: Όνομα χώρου
