Prelinker (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Description
hu: Leírás

en: File
hu: Fájl

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Domain
hu: Domén

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség

en: Preload
hu: Előtöltés
