Prelinker (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: File
km: ឯកសារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Domain
km: ដែន
