Prelinker (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Domain
et: Domeen
