Prelinker (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Domain
eu: Domeinua
