Prelinker (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Description
fi: Kuvaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus
