Prelinker (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Domain
fr: Domaine

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité

en: Preload
fr: Préchargement
