Prelinker (1.0.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Description
hi: उल्लेख

en: File
hi: फ़ाइल

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी
