Prelinker (1.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Domain
sl: Domena
