Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Domain
ast: Dominiu
