Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Domain
az: Domen
