Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Description
cs: Popis

en: File
cs: Soubor

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Domain
cs: Doména
