Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Domain
mn: Домэйн
