Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: File
mr: फाईल

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
