Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett
