Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند
