Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Domain
sk: Doména
