Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
