Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Description
bg: Описание

en: File
bg: Файл

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие
