Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Description
fa: توضیحات

en: File
fa: فایل

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Domain
fa: دامنه

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری
