Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Description
it: Descrizione

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Domain
it: Dominio

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità
