Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
