Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Description
te: వివరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్
