Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Description
ur: وضاحت

en: File
ur: فائل

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
