Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Description
ar: الوصف

en: File
ar: ملف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Domain
ar: النطاق
