Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Domain
ka: დომენი
