Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Domain
th: โดเมน
