Prelinker (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Description
de: Beschreibung

en: File
de: Datei

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Domain
de: Domäne

en: Performance and scalability
de: Leistungsstärke und Skalierbarkeit

en: Preload
de: Im Voraus laden
