Prelinker (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Domain
gl: Dominio
