Prelinker (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas
