Prelinker (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Domain
ku: دۆمەین
