Prelinker (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Description
tr: Açıklama

en: File
tr: Dosya

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik
