Prelinker (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Description
uk: Опис

en: File
uk: Файл

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Domain
uk: Домен

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість

en: Preload
uk: Попереднє завантаження
