Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo
