Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Domain
lv: Domēns
