Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka
