Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: File
cy: Ffeil

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw
