Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Domain
da: Domæne

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
