Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Description
es: Descripción

en: File
es: Archivo

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Domain
es: Dominio

en: Performance and scalability
es: Rendimiento y escalabilidad
