Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Domain
he: דומיין
