Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul
