Prelinker (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Domain
lt: Domenas
